Dla profesjonalistów

Specjalista ds. ofertowania w branży elektrycznej - Warszawa

Dyrekcja Regionu Centrum, Biuro Instalacji Warbud SA poszukuje kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. ofertowania w branży elektrycznej
(nr ref. ELEK/OF/RC/04/2021)

Miejsce pracy: Warszawa

Na zatrudnioną osobę będą czekały następujące zadania:

  • Analiza dokumentacji przetargowej i projektowej
  • Przedmiary robót
  • Przygotowywanie wycen i kosztorysów z zakresu instalacji elektrycznej
  • Negocjowanie umów z podwykonawcami
  • Nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z producentami, dostawcami i projektantami instalacji elektrycznych.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowany kierunek branżowy - instalacje elektryczne)
  • Mile widziane doświadczenie przy ofertowaniu robót elektrycznych
  • Znajomość Pakietu MS Office, w tym bardzo dobra znajomość Excel’a
  • Mile widziana komunikatywna znajomość j. angielskiego.

Oferujemy:

  • Pracę w dużej firmie budowlanej przy ciekawych projektach
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Bogaty pakiet socjalny
  • W piątki pracujemy do 14.00
nie pokazuj więcej tego powiadomienia