Dla studentów

Praktykant/ka branży elektrycznej/elektrotechnicznej - Warszawa

WARBUD SA na prowadzone budowy poszukuje PRAKTYKANTÓW:

Praktykant/ka branży elektrycznej/elektrotechnicznej

Miejsce pracy: Warszawa

(nr ref. Praktyka/Warszawa/03/2024)

Zadania:

  • realizacja zadań możliwie najbliższych zadaniom inżyniera budowy,
  • wsparcie indywidualnego opiekuna w realizacji zadań na budowie,
  • zapoznanie z dokumentacją budowy,
  • nadzorowanie powierzonych prac,
  • udział w tworzeniu przyjaznej atmosfery współpracy.

Wymagania:

  • otwartość i aktywna postawa,
  • dobra organizacja pracy własnej, rzetelność i terminowość, odpowiedzialność,
  • chęć nauki,
  • zainteresowanie prowadzonymi pracami,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
  • znajomość Autocad na poziomie pozwalającym na analizę rysunków.

Oferujemy:

  • płatne 3 miesięczne praktyki we współpracy z indywidualnym opiekunem,
  • możliwość poszerzenia wiedzy i zdobycia praktycznych umiejętności,
  • dobrą atmosferę pracy w zespole,
  • możliwość zaliczenia praktyki na uczelni lub do uprawnień,
  • opiekę medyczną i ubezpieczenie.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV oraz listu motywacyjnego przez zalogowanie się w naszej bazie CV w odpowiedzi na ogłoszenie o nr ref. Praktyka/Warszawa/03/2024

Przejdź na stronę bazy CV: https://warbud.pl/pl/kariera/aplikuj-1

W CV prosimy o zamieszczenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji w Warbud SA.

nie pokazuj więcej tego powiadomienia