Dla profesjonalistów

Kosztorysant - Niemcy

Aktualnie poszukujemy kandydatów do pracy w Niemczech w regionie Rhein-Main na stanowisko:

Kosztorysant

(Budownictwo kubaturowe)
Miejsce pracy: regionie Rhein-Main

KOSZTORYSANT/NIEMCY/09/2019

Opis stanowiska:

  • analiza dokumentacji przetargowej
  • wykonywanie przedmiarów i kalkulacji robót
  • przygotowywanie oraz rozsyłanie zapytań ofertowych
  • koordynacja kalkulacji wraz z przygotowaniem produkcji
  • wycena robót kubaturowych (stan surowy i/lub pod klucz)
  • analiza porównawcza ofert
  • sporządzanie budżetu ofertowego
  • proponowanie i wdrażanie nowych rozwiązań technicznych.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe budowlane
  • minimum 5-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego
  • znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel
  • dobra znajomość programu kalkulacyjnego Rib iTwo lub podobne

Forma i zasada współpracy:

  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę
  • benefity: system premiowy, wsparcie w relokacji
  • narzędzia pracy: laptop, telefon, samochód
  • wynagrodzenie rynkowe, niemieckie.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV oraz listu motywacyjnego przez zalogowanie się w naszej bazie CV w odpowiedzi na ogłoszenie o nr ref. KOSZTORYSANT/NIEMCY/09/2019.
Przejdź na stronę bazy CV: http://web.warbud.pl/xpertis/ext_cv.nsf
W CV prosimy o zamieszczenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji w Warbud SA.

nie pokazuj więcej tego powiadomienia