Dla profesjonalistów

Specjalista ds. ochrony środowiska (branża budowlana) - Kraków

Aktualnie do pracy na rzecz grupy VINCI Construction Polska, w skład której wchodzą m.in. takie firmy jak Warbud SA i Eurovia SA poszukujemy do pracy w firmie VINCI Construction Usługi Wsparcia Sp. z o.o. kandydatów/kandydatek na stanowisko:

Specjalista ds. ochrony środowiska (branża budowlana)

(nr ref. SdsOŚ/DSVCUW/Kraków/07/2024)

Miejsce pracy: Kraków

Twój zakres obowiązków:

  • nadzorowanie przestrzegania przepisów z zakresu ochrony środowiska w spółce,
  • współpraca z firmami zewnętrznymi, nadzorem środowiskowym oraz organami kontrolnymi w zakresie ochrony środowiska,
  • współpraca z jednostkami zewnętrznymi, administracji państwowej oraz laboratoriami zewnętrznymi wykonującymi pomiary z zakresu ochrony środowiska,
  • prowadzenie okresowych wewnętrznych audytów w zakresie ochrony środowiska na zakładach spółki,
  • nadzorowanie aktualności decyzji / pozwoleń dotyczących gospodarki odpadami oraz ich aktualizowanie zgodnie z potrzebami Spółki,
  • weryfikacja merytoryczna wniosków o wydanie decyzji i zezwoleń dla Spółki oraz ich nadzorowanie i nadzór nad procesem uzyskiwania stosownych decyzji,
  • uczestniczenie w kontrolach organów zewnętrznych,
  • monitorowanie zmian prawa w regulacjach prawnych związanych z ochroną środowiska i gospodarką odpadami,
  • tworzenie i aktualizacja procedur i instrukcji w zakresie ochrony środowiska,
  • nadzór nad wyliczeniami opłat środowiskowych lub kontrola merytoryczna wyliczeń przygotowanych przez firmę zewnętrzną,
  • wsparcie w procesie przygotowania sprawozdań i raportów do Urzędu Marszałkowskiego, KOBiZE, WIOŚ, Wód Polskich,
  • monitorowanie poprawności rozliczeń w zakresie gospodarki wodnej i ściekowej,
  • prowadzenie dokumentacji z zakresu RedCert.

Nasza wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe z zakresu ochrony środowiska lub pokrewne,
  • minimum 2 lata doświadczenia zawodowego na analogicznym stanowisku – mile widziane w budownictwie lub w firmach produkcyjnych,
  • bardzo dobra znajomość przepisów, zasad oraz najlepszych praktyk w dziedzinie ochrony środowiska,
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej,
  • umiejętność pracy na samodzielnym stanowisku, a także współpracy w rozproszonym zespole,
  • znajomość obsługi pakietu Office 365,
  • prawo jazdy kat. B.

To oferujemy:

  • Przyjazny start pod okiem doświadczonego opiekuna
  • Współpracę z ludźmi dla których ważne jest dobro naszej planety i wzajemne  bezpieczeństwo
  • Różnorodność z której czerpiemy pełnymi garściami
  • Innowacyjne podejście do realizowanych zadań i otwartość na nowe pomysły
  • Udział w ciekawych i rozwijających Cię projektach
  • Elastyczne podejście do czasu pracy
  • Wspólnie zaplanowaną ścieżkę Twojego rozwoju
  • Możliwość udziału w zajęciach językowych
  • Dowolność wyboru benefitów z zakresu zdrowia, wypoczynku, kultury i rozrywki
  • Udział w zyskach firmy w ramach akcjonariatu pracowniczego Castor

Wybrany kandydat/ka zostanie zatrudniony/a w spółce Vinci Construction Usługi Wsparcia Sp. z o.o.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV oraz listu motywacyjnego przez zalogowanie się w naszej bazie CV Warbud w odpowiedzi na ogłoszenie o nr ref.

SdsOŚ/DSVCUW/Kraków/07/2024

Przejdź na stronę bazy CV: https://warbud.pl/pl/kariera/aplikuj-1

W CV prosimy o zamieszczenie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji w Vinci Construction Usługi Wsparcia Sp. z o.o.

nie pokazuj więcej tego powiadomienia