Dla profesjonalistów

Specjalista ds. ochrony środowiska (branża budowlana) - Warszawa, Wrocław

Aktualnie do pracy na rzecz grupy VINCI Construction Polska, w skład której wchodzą m.in. takie firmy jak Warbud SA i Eurovia SA poszukujemy do pracy w firmie Vinci Construction Usługi Wsparcia Sp. z o.o. kandydatów/kandydatek na stanowisko:

Specjalista ds. ochrony środowiska (branża budowlana)

(nr ref. SdsOŚ/DSVCUW/05/2024)

Miejsce pracy: Warszawa, Wrocław

Zakres obowiązków:

  • Nadzorowanie przestrzegania przepisów z zakresu ochrony środowiska w spółce,
  • Współpraca z firmami zewnętrznymi, nadzorem środowiskowym oraz organami kontrolnymi w zakresie ochrony środowiska,
  • Współpraca z jednostkami zewnętrznymi, administracji państwowej oraz laboratoriami zewnętrznymi wykonującymi pomiary z zakresu ochrony środowiska,
  • Prowadzenie okresowych wewnętrznych audytów w zakresie ochrony środowiska na zakładach spółki,
  • Nadzorowanie aktualności decyzji / pozwoleń dotyczących gospodarki odpadami oraz ich aktualizowanie zgodnie z potrzebami Spółki,
  • Weryfikacja merytoryczna wniosków o wydanie decyzji i zezwoleń dla Spółki oraz ich nadzorowanie i nadzór nad procesem uzyskiwania stosownych decyzji,
  • Uczestniczenie w kontrolach organów zewnętrznych,
  • Monitorowanie zmian prawa w regulacjach prawnych związanych z ochroną środowiska i gospodarką odpadami,
  • Tworzenie i aktualizacja procedur i instrukcji w zakresie ochrony środowiska,
  • Nadzór nad wyliczeniami opłat środowiskowych lub kontrola merytoryczna wyliczeń przygotowanych przez firmę zewnętrzną,
  • Wsparcie w procesie przygotowania sprawozdań i raportów do Urzędu Marszałkowskiego, KOBiZE, WIOŚ, Wód Polskich,
  • Monitorowanie poprawności rozliczeń w zakresie gospodarki wodnej i ściekowej,
  • Prowadzenie dokumentacji z zakresu RedCert.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • Minimum 2 lata doświadczenia zawodowego na analogicznym stanowisku – mile widziane w budownictwie lub w firmach produkcyjnych,
  • Bardzo dobra znajomość przepisów, zasad oraz najlepszych praktyk w dziedzinie ochrony środowiska,
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej,
  • Umiejętność pracy na samodzielnym stanowisku, a także współpracy w rozproszonym zespole,
  • Znajomość obsługi pakietu Office 365.
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • bogaty pakiet socjalny,
  • stabilne zatrudnienie,
  • możliwość rozwoju zawodowego.

Wybrany kandydat/ka zostanie zatrudniony/a w spółce Vinci Construction Usługi Wsparcia Sp. z o.o.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV oraz listu motywacyjnego przez zalogowanie się w naszej bazie CV Warbud w odpowiedzi na ogłoszenie o nr ref.  SdsOŚ/DSVCUW/05/2024

Przejdź na stronę bazy CV: https://warbud.pl/pl/kariera/aplikuj-1

W CV prosimy o zamieszczenie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji w Vinci Construction Usługi Wsparcia Sp. z o.o.

nie pokazuj więcej tego powiadomienia