Dla profesjonalistów

Specjalista/Inżynier ds. ofertowania w branży elektrycznej - Warszawa

Dział Branżowy Warbud SA poszukuje kandydatów na stanowisko:

 Specjalista/Inżynier ds. ofertowania w branży elektrycznej

(nr ref. DB/OF/11/2023)

Miejsce pracy: Warszawa

Na zatrudnioną osobę będą czekały następujące zadania:

  • Analiza dokumentacji przetargowej  i projektowej,
  • Przedmiary robót,
  • Przygotowywanie wycen i kosztorysów z zakresu instalacji elektrycznej,
  • Negocjowanie umów z podwykonawcami,
  • Nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z producentami, dostawcami i projektantami instalacji elektrycznych.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowany kierunek branżowy - instalacje elektryczne),
  • Mile widziane doświadczenie przy ofertowaniu robót elektrycznych,
  • Znajomość programów MS Office,  w tym bardzo dobra znajomość Excel’a,
  • Mile widziana znajomość Normy,
  • Dodatkowym atutem będzie komunikatywna znajomość j. angielskiego.

Oferujemy:

  • Pracę w dużej firmie budowlanej przy ciekawych projektach,
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • Szkolenia branżowe i nie tylko,
  • Program nauki języka,
  • Kartę Multisport i Medicover,
  • Pakiet ubezpieczeń,
  • Stabilną pracę i możliwość rozwoju zawodowego,
  • W piątki pracujemy do 14.00.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV oraz listu motywacyjnego przez zalogowanie się w naszej bazie CV w odpowiedzi na ogłoszenie o nr ref. DB/OF/11/2023

Przejdź na stronę bazy CV: https://warbud.pl/pl/kariera/aplikuj-1

nie pokazuj więcej tego powiadomienia